2008 m. balandžio 8 d., antradienis

Smagi manija

Skaitydama šiandienos naujienas atkreipiau dėmesį, jog nevalingai prisireikė užsukti į vieną tinklapį ir pasitikrinti, kada bus naujausia South Park'o serija.... Vat taip ir gimsta manijos. Iš pradžių tik retkarčiais vieną kitą epizodą pažiūrėdavau. Paskui vienas žmogus tiesiog užkrėtė šio filmuko idėja, kuriai aš labai pasidaviau. Tiesą sakant, jau praktiškai suprantu beveik viską, kągi tie šmaikštūs veikėjai stengiasi parodyti. Peržiūrėjau visų sezonų visas serijas (manau, kad taip) ir kitas net po kelis kartus, kad iki galo suvokčiau visus dialogus.
Maža to, ši South Park'o idėja pradėjo plisti šeimoje it koks gripas ir draugų tarpe, kurie nieko iki to laiko beveik nežinojo apie, pavadinkime tai - socialinį animuotą serialą :) Ir tos pribloškiančios idėjos ir subtilus humoro jausmas iš tikro parodo, kokie kartais žmonės yra buki ir neracionalūs... Ech...
Mano brolis turi jau dvi maikes su tais herojais. O gi vat tokią vieną, o su kita sakė, kad dar nenusifotografavo.

Įdomu, o pavyzdžiui, toks Bush'as arba Britney Spears, arba Jennifer Lopez žiūri South Park'ą??? Galėtų kas nors atlikti apklausą, tų herojų, kurie vaizduojami Sout Park'e.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą