2009 m. sausio 30 d., penktadienis

Penktadienio daina #2

O va sumąsčiau savo penktadieninę rubriką, kurioje pristatysiu po vieną man mielą muzikinį kūrinį. Praeitą penktadienį buvo grupė Lapko. Čia tokie suomiai, kurie buvo ir Lietuvoj, ir jie keliauja į koncertus su tokiu autobusu, kuriame įrengta sauna :) Smagu. Ir šiaip gerai skamba.
Nesu aš muzikos ekspertė, bet žinau, kas man patinka, kuo žaviuosi, ką dažniausiai klausau ir kuo paprastai gyvenu elementarią dieną. Ir ką galėčiau rekomenduoti alternatyvios muzikos mėgėjams (čia įeina ir pankai, ir rokeriai, ir gotai, na ir šiaip kreizy visokie dalykai.)
Šiandien tebūnie Fightstar diena. Čia tokie vat britai, kuriuos norėčiau pamatyti koncertuojančius gyvai. Juokinga tai, kad jie Myspace pristato savo stilių kaip alternative/rock/metal, o garsiojoj wikipedijoj, jau randu, kad tai post-hardcore/alternative rock/emo. Dėl pastarojo tai va kikenu :), nes jau pjaunasi informacija, ir kaip žinia, metalistai nelabai mėgsta emo. Na, čia jau nesvarbu, bet man jie klausytis labai malonūs ir tvarkingi.
Linkiu geros dienos ir gero paklausymo.

1 komentaras:

  1. hehe, pasakysiu atvirai - gražu, kol nepradeda dainuoti :))
    skonio reikalas :)

    AtsakytiPanaikinti