2009 m. kovo 12 d., ketvirtadienis

Pora dienų

O per jas gali įvykti daug įdomių reikalų.
Man visai patiko laisvadienis vidury savaitės. Šiandien kaip niekad į darbą eidama mąsčiau, koks sunkus pirmadienis. Bet pažvelgus į protingąjį laikrodį, atėjo atmintis, kad gi ryt ir visas penktadienis, dar trylikta diena, o ir bet tačiau pilnatis. Ta proga bus balius :p
Man patinka baliai, kuriuose yra tema ir gali visaip išsidirbinėt. Vat pavyzdžiui, antradienį buvo bičiulio gimtadienis tema "Salotinė". Ir mes praimprovizavom vat taip:
Salad party
Jei kam įdomu, tai šie kombinezonai yra beveik haute couture'as ir juos nešioja šmaikštūs prancūzai... (taip, taip, jie vyriški :)
Kitas smagus dalykas, atsikėlus sunkų kovo vienuoliktosios rytą, buvo mintis, jog eisiu į metalo koncertą. Ir nuėjau.
Metal concert Tėvynei 2009
Likau didžiai patenkinta: pasikroviau energijos ir prisiklausiau metalo kokiam mėnesiui į priekį. Gaila, nesulaukėm svečių iš Švedijos Manegarm. Nes jau buvo pakankamai vėlu, o ausyse bananai... :) Keistai girdėjau.
Bet tai, ką išklausiau, paliko labai teigiamą įspūdį. Gal šįkart labiausiai patiko Thundertale, nes kažkaip net ir romatiška vienoj vietoj buvo.
Ai, ir dar galiu pasakyti, kad buvo geras garsas. Net ėjo suprasti apie ką dainuoja, kas retai metalo/roko koncertuose būna. Smagiai.
O čia daina, kuri mane totaliai papirko. Nebuvau girdėjusi anksčiau, arba tiesiog jinai man neužsifiksavo...


Gero vakaro visiems.

2 komentarai:

 1. koncas gal ir geras buvo, gaila, negalėjau nueiti.
  bet jau parinkto klipo naivumas... :D
  kaip kokiais gūdžiais 1990-aisiais :)
  daina graži, bet banali.
  ir suvis, nepaperka manęs naujausias jų albumas - niekaip nesugebu iki galo išklausyti. tenka išjungti, gelbstint savo ausis ir smegeninę :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. tai dėl to ir įdėjau tą klipą, kad juokingas :) šiaip gyvai ta daina daug geriau skamba. o albumą tai vakar perklausiau. tai galiu pasakyt, vienąkart išgirsti reikia, bet geriau eiti į koncertą :)

  AtsakytiPanaikinti