2009 m. gegužės 4 d., pirmadienis

Kas gero kaime?

O taip :) Visas ilgasis savaitgalis praėjo kaime. Ir tik dabar prisėdau prie savo internetinių namų, nes šiandien vis nesugebu normaliai įsivažiuoti - tiek į darbus, tiek į Vilniaus ritmą.
Visą dieną darbe komanduoju telefonu. Ir visai vykusiai, nors energijos daugiau kažką veikti nelabai rasta.
O kaip buvo? O buvo labai gerai. Visų pirma, kaime galėjau normaliai įkvėpti oro ir kvėpuoti pilnais plaučiais tyru oru. Šioks toks pabėgimas iš miesto visada maloniai nuteikia sveikatą. Na, nepaisant to, kad paskutinėm dienom šiek tiek nusvilau saulėje...
Kaime sodinau medį, kurį gavau per gimtadienį dovanų :p
I'm planting a tree
Labai gražus medelis ir labai tikiuosi, kad jis sėkmingai augs.
Sodinom ir dar daugiau medžių miške:
Miškas
Vat kaip buvo jie transportuojami. Kai vilkom į mišką tuos medžius, buvo nemažai juoko. Šį savaitgalį pasodinom 5 klevus (12 buvo pasodinta prieš porą savaičių ir visi prigijo), 1 ąžuolą, 3 beržus ir apie 30 liepų. Daugiau nusprendėm sodinti rudenį, nes sako, kad geriau prigyja, nors šiuo metu miške dar labai daug drėgmės.
Kaime šiuo metu - nesibaigiančių darbų maratonas: daržų sodinimas, šiltnamio priežiūra, augalų visokių sodinimas ir t.t. ir panašiai. Tai taip ir pradirbom visą savaitgalį, bet buvo labai gerai. Šiek tiek fizinio darbo, šiek tiek gryno oro, šiek tiek gerų emocijų ir visa tai - šypsena nuo ausies iki ausies.
Darbai kaip darbai, bet Mamos diena jau buvo šventė. Važiavom į mamos gimtąjį kaimą ir ten smagiai leidom laiką su giminaičiais, o aš ėjau semti vandens:
A well
Eche, kai gėris ir įdomumas semti vandenį iš svirtinio šulinio. Labai patogus įrenginys :)
Ai, o pabaigai galiu parodyti, koks naujasis gyventojas pas mus atklydo (tiksliau, jis yra niekieno katinas ir didelė galimybė, kad atvežtas ir išmestas. Dažnai taip būna, kad naminius augintinius miesto gyventojai tiesiog atveža į kaimą ir jų atsikrato):
My cat
Katinas, kuris įgarsina kiekvieną savo veiksmą. Kai jį kalbini, jis vis miaukteli arba murkia: mrr mrr, brr brr, prrrr :) Mielas ir geras katinas. Labai mėgsta naminį pieną, tai aš nusprendžiau, kad jis miesčionis. Nes visi miesčionys labai mėgsta naminį pieną. Geria pieną ir per barzdą varva.

8 komentarai:

 1. Šaunuoliai, sodintojai!Aišku, apimtimis tai neprilygo Tūkstantmečio ąžuolynui (http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=21956193), tačiau be jokio paraginimo ir reklamos atliktas darbas dukart vertingesnis:)

  p.s. esu grynas miesčionis ir nemėgstu pieno, ypač naminio. Kita vertus, ir ne katinas aš, o liūtas:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. che, kažkaip kai sodinom tą vienintelį ąžuolą (nes pamanėm, kad gal daugiau jų geriau bus pasodinti rudenį), prisiminiau akciją. ir taip dar pašnekėjom su broliu, kad va - pasisodinom ir mes tūkstantmečio ąžuolą.

  P.S.: tada tu nesi tipiškas miesčionis ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nu ir darbingos tos tavo išeiginės, įtariu darbe ilsėtis turėsi ;)
  O kaimiško pieno (ir apskritai pieno) nemėgstu. Nebent labai šaltas su karštom bandelėm.

  AtsakytiPanaikinti
 4. tai kad grįžus į kaimą, visada atsiranda darbo. ypač pavasarį ir rudenį.
  bet vis tiek juk bus nauda, kai visokios gėrybės užderės :) o po dvidešimt metų apkabinti pasodintą medį galėsiu ir sakysiu: "čia aš per Lietuvos tūkstantmetį sodinau" :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Svirtinis sulinys jega:D!
  Kycas irgi dailus:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kaimas jėga! Pas mus kaime taip pat svirtinis šulinys yra panašus kaip jūsų. Vaikams didelis džiaugsmas iš jo vandenį semti :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Lapine, tikiuosi tu jų nevalgai? :)

  AtsakytiPanaikinti