2009 m. liepos 2 d., ketvirtadienis

Belen kas...

Man trūksta laisvo laiko...
Per savaitę tiek įvykių buvo, kad jau jų nebesuskaičiuoju.
A+V
Šeštadienį buvau draugų sakralinėse vestuvėse, kurios virto muzikos festivaliu kaime :) Jau kaip seniai bebuvau tokiam smagiam baliuj, kad ne tas žodis, o prisišokau tai belen kiek. Po savaitgalio skaudėjo visus raumenis. Toks panašus jausmas kaip paplaukiojus baidarėmis. Davėmės šokių aikštelėj daržinėj pagal break beat/hip hop ir kažką panašaus iki penktos valandos ryto sudalyvaudami žaidimuose ir maudynėse lietuje. Normalus toks koncertas buvo, su apšvietimais, ir dar visokiom šviesos instaliacijom prie upės. Žodžiu, reikia pakartoti tokį muzikinį reikalą. Aš manau, kad kitais metais paderinsim tą viečikę kaipo festivalį. Kol kas negavau nuotraukų gražių, bet kai gausiu - būtinai parodysiu išprotėjusius baliauninkus :D
O kiti reikalai, tai va, prasidėjo Dainų šventė, tai nuo vakar dalyvavimas išėjo. Pasiklausėm nuostabaus koncerto Šv. Jonų bažnyčioj. Koncertavo choras Ąžuoliukas, o paskui dar ir Kauno simfoninis orkestras. Na, aš taip nusprendžiau, nes Modestas Pitrėnas dirigavo. Šiek tiek durnai ta programa sudaryta, kad nebuvo surašyta, kas dalyvauja ir kokie kūriniai atliekami. Nuėjom visiškai nieko nesitikėdami, o gavom didžiulę dozę teigiamos muzikos, kad net išėjus jautėmės kažkaip keistai pakylėti. Mačiau Justiną Marcinkevičių.
Šį savaitgalį vėl dalyvauju draugų vestuvėse... Kas per laikai atėjo... Balius ant baliaus, o dar kai prasidės festivaliai. Žavu :) O vat liepos viduryje vėl lipsiu į kalnus. Važiuojam pailsėti į Tatrus, bet čia gal plačiau ir įdomiau pašnekėsiu, kai grįšiu.
Ai, gi labai liūdna man šiandien :/ Nes praktiškai visi mano draugai išvažiavo į Heineken Opener, o aš nesusizgribau anksčiau pasiorganizuoti sau šios šventės, todėl eisiu į vestuves. O taip norėjau į festivalį. Norėjau pamatyti Kings of Leon, Duffy ir Faith No More. Gal kitąkart labiau pasiseks.
Labanaktis.

6 komentarai:

 1. Panašu, kad buvai klasikinė4je veselėje. Ir nuotraukos ne visos publikuotinos ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. galiu patikint, kad tikrai ne klasikinės, nes ten gavos velnia žino kas :D o nuotraukų tiesiog neturiu :) dar tvarkomos ir nepasiekiamos.

  AtsakytiPanaikinti
 3. užsibrėžiau tikslą nuvykti kitais metais. vasario mėn. vyksta bilietų užsipirkimai, tai pasistengsiu nebepraleisti. aišku, jeigu viskas bus gerai :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Vaje kokia vargsele nenueis i festivali... ir vakara praleis tik vestuvese...:D As jau nepamenu kada tokiam rengini (vestuvese) buvau... Ech pas kitus jose visai smagu buna...

  AtsakytiPanaikinti
 5. aha, smagu, ypač jei tos vestuvės visai netradicinės :)

  AtsakytiPanaikinti