2009 m. liepos 30 d., ketvirtadienis

Lentpjūvės festivalis 2009

Dalinuosi informacija. Gavau el.paštu. Gal atsiras entuziastų? :)

Copy paste:

"Lentpjūvės Festivalio 2009" idėja kilo grupei Rotary Pump gavus visai neblogą aparatūrą, kurios užtektų nedidelei scenai. Beveik tą pačią dieną, kai buvo gauta aparatūra, buvo nuspręsta surengti koncertą, o gal net ir festivalį (priklausys nuo žmonių skaičiaus). Festivalis vyks rugpjūčio 1-2 dienomis netoli Dusetų prie Vasaknų kaimo. Netoli yra ežeras, tad nusiprausti bus kur. Festivalio niekas neremia, viskas yra daroma savomis lėšomis, tačiau festivalis visiškai išvengia komercijos ir neiškreipia laisvos roko muzikos prigimties. Festivalio metu bus galima vartoti savo alkoholinius gėrimus ir jūs nebūsite priversti išpurtyti visų savo daiktu prie įėjimo. Nepamiršk palapinės, purškalo nuo uodų ir keletą litų, nes juk reikia muzikantams sumokėt už benzą.

PATVIRTINTOS GRUPĖS:

Rotary Pump (Dusetos)
Padvalas (Utena)
Memorial Faces (Dūkštas)
Typoshytaka (Zarasai)
Šyza (Ignalina)
P.I.V.A (Pakalniai)

Taipogi "Lentpjūvės Festivalyje" vyks pirmasis lentų pjovimo čempionatas, kuriame galės dalyvauti visi atvykę į festivalį.
Atvykimas.
Festivalis vyks 7 km. nuo Dusetų. Atvykę į Dusetas važiuokite Vasaknų kryptimi, o nuo Vasaknų į festivalio vietą jus nulydės kelrodžiai.

http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/112/l_515c36905d6d47e3bfe937364e3fe270.jpg
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=486684142&albumId=400253

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą