2009 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis

Atostogos kaime

Ruduo - labai geras laikas atostogoms, o ypač kaime, kai yra visokių gėrybių. Pailsėjau, išsimiegojau, nuveikiau daug gerų dalykų.
Apple time
Dabar obuolių laikas.

Daug obuolių sode... Kol surinkom, kol atrinkom, kurie kam tinkami. Atrodo nedidelis sodas, bet darbo oj kiek buvo. Pilną bagažinę obuolių į Vilnių parsivežiau :D

Pamenat, kai aš ieškojau kačiuko? Tai aš jį radau per buvusį pifas.lt, o dabar sos-gyvūnai.lt tapo. O katinas, vardu Voverė, kuris yra su šiokiu tokiu defektu (nevaldo priekinės kojytės), užaugo vat toks:
Cat playing :)

Nepaisant to, kad jam ta koja taip ir nesugijo, kad galėtų priminti, jis bėgioja greičiau nei kitas rainis, kuris pas mus atsirado po žiemos kaip atklydėlis. Voverės net vištos bijo, kai jis prasineša pro kiemą kosminiu greičiu. Iš pradžių tai buvo labai sunku, nes jis visko bijojo ir nesileido glostomas, laukinis šiek tiek buvo. Bet per laiką viskas išsisprendė. Dabar pats meiliausias katinas tapo. Nepaisant to, kad šiltnamyje supasi pomidoruose, ištrypia gėles ir apdrasko kitus augalus, jis labai mielai pritapo kaimiškoje vietovėje :)
Šiandien pirma diena darbe, tai sprendžiu nesutvarkytus dalykus. Ech, bardakėlis vėl...

2 komentarai:

  1. Grazus kycas :) Kaip is multiko - toks tikras katinas :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. razbainikas jis toks :) tikrai, kad tikras katinas :)

    AtsakytiPanaikinti