2009 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

Grybų karas

Koks fantastiškai nuostabus savaitgalis buvo su geru oru, atgaiva miške ir pilnais krepšiais grybų. Savaitgalis prasidėjo metalo koncerte, apie kurį papasakosiu šiek tiek vėliau.
Mushrooms
Pilnas krepšys grybų, ir tai tik ketvirtadalis to, ką tądien pririnkom. Radom raudonviršių, lepšių, baravykų, makavykų (jų aš nelabai žinau, bet ir nepasirodė mano akiratyje), bet sako kad pastarieji irgi geri grybai.

Labai daug grybų šiais metais. Ir kai yra ekspertų mūsų šeimoj, kurie žino vietas, kuriose jų yra, tai belieka tik nuvažiuoti ir susirinkti. Dar pririnkau bruknių. Bus obuolienei. Niam niam :)
Vakar, šiandien ir rytoj (kol nepabos) maitintis reikės grybais... :)
Sekmadienį ėjom pasivaikščioti su šunimis iki Nemuno. Nemunas labai nusekęs. Vos užteko vandens Barsui paplaukioti :) Einant per pievas, mus akylai stebėjo ir labai smalsavo 5 gražuoliai arkliukai. Kaip gaila, kad nepaėmiau fotoaparato... Labai gerų vaizdų būčiau parsivežus. Šiek tiek nedrąsu gi buvo: ir šuniukams tų arklių reikėjo ir arkliams. Arkliukai vis pribėgdavo arčiau, tai vėl nutoldavo ir vis lydėjo akimis, kur koks šuo eina.
Vos nepamiršau, sode turim naują gyventoją. Iš pradžių buvo manoma, kad jis katinas. Po ekspertų apžiūros buvo nuspręsta, kad tai katė, bet neužtikrintai. Tai dabar ir auga tas Katinenas nežinant jo tikslios lyties. Paaugs, gal paaiškės.
Catinnen
Katinenas (kaip Raikonnen'as :)
Jam iš ausų kaip kokiam tais Šapranauskui pradėjo augti plaukai. Pakankamai šmaikščiai atrodo. Kol buvo visai mažiukas tų plaukų nebuvo, čia kažkada visai neseniai užaugo. Gražus katukas, bet tie plaukučiai gan idiotiškai išaugę :) Bet tokios egzotiškos charizmos katinui tikrai prideda.

4 komentarai:

  1. man tėtis priminė, kad aš vaikystės taip katiną vadindavau, tai ir šitam prilipo. suomiškai taip skamba :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Būtų kastruotas tas kaitinenas - būtų "katO" ;)
    O baravykų tai gražių prilupta :)

    AtsakytiPanaikinti