2009 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

Penktadienis buvo Juodas

Kaip ir sakiau, šiek tiek papasakosiu apie koncertą, kuriame buvau penktadienį.
Buvo labai geras koncertas. Susirinko daug linskmų žmonių ir buvo labai linksma :) Šiek tiek išgėrėm, pasišokom, paklausėm labai gražios muzikos ir laimingai grįžom namo.
OK, o jei rimčiau, tai buvau šitam koncerte :) Atėjau tiesiai iš darbo, nes man New York'o klubas visai pakeliui, uždėjo man apyrankę ir paskendau juodų žmonių masėj. Pasiėmiau prie baro viskio ir laukiau brolių, kurie turėjo vėliau pasijungti. Kažkaip keistai į mane visi žiūrėjo. Gal kad negėriau alaus? :)) O gerai, kad jo negėriau, nes, pasirodo, jis baigėsi net nepradėjus groti antrai grupei. Tai bent pokštas :) Metalo koncerte nebėr alaus :)
Tiesą sakant, ėjau į koncertą dėl vienos grupės. Labai norėjau pamatyti Mandragorą, bet buvo keletas ir visai smagių atradimų, kaip pvz. black metaliuko atlikėjai Inquisitor. Bičas su klavišiniais labai gerai pagrojo.
Inquisitor
Inquisitor koncertuoja. Man patiko.
O Mandragora, tai kaip ir tikėjaus, suskambėjo be galo gerai. Labai gražiai tos visos gitaros girdėjos. Stovėjau, klausiau ir gėrėjaus. Keitėsi muzikantai vienas po kito. Grojo ir naujieji, ir senieji grupės nariai, nes vat kolektyvas dešimtmetį švenčia.
Mandragora
Mandragora čia.

Andaja kaip Andaja - kiek kartų klausau, tiek man jie neužkabina ir dar garsas pradžioj be galo prastas buvo. Gal aš ne toj vietoj buvau. Bet be vokalo girdėjosi tik šiaip triukšmas. Vėliau kažkaip susitvarkė. Dar koncertavo šiauliečiai blekeriai Argharus. Vajėj :) Viskas ok, publika šėlo, bet po trijų gabalų man pasidarė šiek tiek nuobodu. Ėjau į lauką su draugais pašnekėt.
Vakaro sutrikimas buvo grindcore grupė Karma Jawless. Gerbiu žmones, kad jie kažką kuria ir daro, bet man nepatinka toks stilius ir tiek. Man buvo neestetiška.
Karma Jawless
Karma Jawless.

Tai va, dar pabuvom šiek tiek, kol pradėjo groti Thundertale, ir išvažiavom namo, nes reikėjo anksti keltis ryte ir važiuot grybaut :) Užskaitau renginuką. Kitąkart vėl eisiu. Aišku, kitą dieną dar ausys buvo pilnos metalo, bet emocijos tikrai smagios.

4 komentarai:

  1. Nuotraukos į stilių - juodai baltos ;)

    AtsakytiPanaikinti
  2. koreguotos, bo gavos visiškas šlamštas :) netinka patamsy su muiline fotkint :D

    AtsakytiPanaikinti
  3. Antra foto gerule... Primine mane kai dar jaunas buvau :D

    AtsakytiPanaikinti