2009 m. spalio 24 d., šeštadienis

Viena diena po...

Vakar įvyko planuotas stalo žaidimų vakarėlis su blogeriais. Man patiko :) Labai norėjau, kad viskas būtų gerai. Tikiuosi, kad taip ir buvo. Dar labai smagu buvo sukinėtis prie baro ir padaryti kokteilį arba įpilti alaus.
Po pokalbių, susipažinimų ir kas ką veikia šiaip, sugebėjom vieną kartą sužaisti Alias. Gaila, kad Laura greitai pabėgo. Žaidime nepralenkiamos buvo Thirteen (beje, ši panelė turi ir dar vieną blogą apie Daktarą Namą:) ir Gabija. Beje, Gabija labiausiai nustebino netikėtai pasirodžiusi. Šaunuolė.
Tadas Vidmantas, atėjęs net su trimis savo blogais (šituo (mano mėgstamiausias), šituo ir šituo ) ir drauge išplėšė antros vietos apdovanojimą. Na, o mes su Tamagochiu (nors jis labai daug dėjo vilčių į mane kaip į filologę, kad viską gerai atspėsiu ir apibūdinsiu :)) irgi užėmėm garbingą trečią prizinę vietą. Jago su Valentina stebėjo žaidimą iš šalies ir vis kikeno. Na, tiesą sakant, visi prisijuokėm iki soties. Nuo šiol priekiniai dantys bus vadinami fasadiniais, o pasiklydęs žmogus tikrai ne turistas :D
Labai tikiuosi, kad tokie susitikimai gali tapti tradiciniais ir kad galėsim sužaisti ne tik Alias, bet ir Saboteurs. Sakė, kad tai irgi labai smagus žaidimukas. Paimsim kitąkart.

Akcija atrakcija: išdėsčiau blogeriams mintelę apie sudalyvavimą viktorinoje Protų kovos ir sulaukiau palaikymo. Taigi, galime burti komandą ir registruotis žaidimui kitą savaitę pirmadienį arba antradienį. Jau žinau, kad tikrai norėtų dalyvauti kraupu (nors ir negalėjo jis dalyvauti meet'e, bet susirašėm ir džiugiais sutiko prisidėti prie proto makštos)ir Tamagochi. Dabar laukčiau komentarų su pasiūlymais, kurią dieną renkamės ir bandom sudalyvaut.
Dėkui visiems dalyvavusiems ir iki kitų susitikimų :)

14 komentarų:

 1. Taip, labai labai dėkui už šaunų vakarą ir kad ryžaisi organizuoti (dažniausiai visiems trūksta būtent ryžto kažką vat imt ir padaryt, o ne kalbėt, kaip būtų gerai ir pan.).. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Smagu susitikti ;) Žinau, pasisekė surengti fotosesiją gamtoje su MariukuM ir Grumlinu :)
  Turbūt svarbu yra nedidelė kompanija, ir svarbu, kaip bendravo tinkle iki susitikimo :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. del protu musio - man patogiausia butu pirmadienis. Galiu nors ir siandien.

  AtsakytiPanaikinti
 4. na aš šiandien gal irgi visai sudalyvaučiau, visai noro yra (pirmadieniais šiaip tiktai galiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. užregistravau ir laukiu atsakymo, ar priėmė. nes būna ir taip, kad vietų tai dienai nebėra. kai tik sužinosiu, pranešiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. labai apgailestauju, bet šiai savaitei nėra laisvų vietų. užregistravau lapkričio 2 dienai. komanda BLOG'AS (nesugalvojau kitokio pavadinimo, bet, jei bus noras ir idėjų, pasikeisim:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. jau geriau "Blogi" :D nors dar reiktų čia pageneruot ką nors.
  ai ir gerai, kad šiandien neišėjo - gal bent kambarį pasitvarkysiu ta proga :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Hej visiems :) Tikrai buvo smagu :) Ir vis dar kikenu perskaicius apie fasadinius dantis :)))

  AtsakytiPanaikinti
 9. Buvo tikrai linksma ir jauku :) O proto mūšiai irgi atrodo labai viliojanti pramoga, tad, jei ką, aš visada pasiruošus sužibėti savo aštriu protu, ja ja ja :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Gabija, tai ruoškis lapkričio 2 d. 19h ateiti į Mano alibi :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Gal ir keista, bet turbūt ateisiu :)

  AtsakytiPanaikinti