2009 m. lapkričio 13 d., penktadienis

Penktadienio daina #40

Kurį tai vakarą su bičiuliais kalbėjom, ką klausėmės, kai buvom 15-17 metų.
Ilgau sukti galvos nereikėjo, nes tuo metu ant bangos buvo HIM. O juos aš labai labai klausiaus. Dar ir dabar namuose yra kasečių :)) Dar labai klausiausi Metallicos ir Bryano Adamso. Tuo metu be proto buvo populiaru vaikinų ir merginų grupės: Boyzone, West Life, Spice Girls. Bet aš tų kažkaip mažiau klausiaus. Kadangi gyvenau visai prie Latvijos sienos, tai latviškais kanalais transliuodavo laidas, kažką panašaus į MTV. tai ten ir atradau visokius Red Hotus, The Rasmus ir tuos pačius HIM'us. Taigi nei kompo, nei youtubės neturėjom :))
Kadangi šiandien 13 d. ir dar penktadienis, tai noriu labai paklausyti šitos dainos:


Velniško penktadienio palinkėsiu :)

7 komentarai:

 1. o aš būdama 16 kaip atradau Rammstein, taip iki šiol... :) Queen nuo vaikystės klausiaus (tėvai abu fanai), na ir visu kitu senu geru roku esam užauginti... :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. aš tai gal nepasakosiu, ką mano tėvai klausės :D bet trauma iki šiol...

  AtsakytiPanaikinti
 3. nu aš kai pamenu, mums persikrausčius į kaimą gyvent, ko klausydavosi bendraamžių tėvai... uuuuujjjj :) "Queen? Kas tokie?" :)) taip ir buvom baltos to kaimo varnos su savo muzikiniu skoniu..geriausiu atveju pagal kokį Scooter dar pasitūsindavom. Geriausiu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. bet žinok, Scooterio kasetę tai turėjom :D reivas!!! :) bet toks dabar old-school'as kai pagalvoju, net nostalgija :) mokyklos šokiai arba kaimo tūsai :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. HIM? ši grupė kažkaip ir praslydo pro šalį...
  o vaikis aš klausiau... ui, ko aš klausiau?
  labai senų grupių, tai pavadinimų nesakysiu :)
  bet dabar kai pagalvoji, tai amplitudė buvo labai plati -- nuo Camel iki Napalm Death, nuo Pink Floyd iki Sex Pistols.
  faktas -- Queen. vieną jų originalų (!) LP iki šiol turiu.
  ir Lietuviško roko LP dar turiu.
  štai iš kur mano vardas :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. aš tuos visus kitokius ale Queen, Black Sabbat, atradau gal kokių septyniolikos metų, kai susidėjau su Pasvalio pankais ir lankydavaus undergrounde, kur vykdavo visas rokiškas gyvenimas :) uoj buvo laikai :)

  AtsakytiPanaikinti