2009 m. gruodžio 24 d., ketvirtadienis

Sulaukėm švenčių. Su tuo ir sveikinu.

Ojoj, kaip mes vakar ekstremaliai važiavom namo. Autostrada apsnigta, nevalyta, sninga (o Vilniuj visą dieną lijo, tai gatvės kaip per gerą potvynį), slidoka, gubruotas kelias ir taip norisi namo, o velkamės 80 km/h geriausiu atveju. Lenkti net neapsimoka, o ypač Via Balticoj, kur visos fūros gražiai išsirikiavusios. O kai įsukom į keliuką jau link kaimo, tai kelis kartus žaibavo. Baisu darėsi. Bet paskui kažkaip susipratom, kad galėjo elektros laidai kibirkščiuoti. Bet grįžom ir radom tamsą, nes kaime dingusi elektra. Į kiemą tiesiogine ta žodžio prasme nėrėm :) Sniego tai iki kelių :) Todėl šiandien pagaminom sniego senį besmegenį, nes slidinėti nebuvo labai palanku.
Merry Christmas :)
Ir iš karto pasijuto šventinė nuotaiką. Pasipuošėm eglutę ir jau spėjom Kūčių vakarienėj sudalyvaut. Krizės kaip nebūta :) Palinkėjau sau geresnio darbo ir kad kitais metais prie Kūčių stalo būtų daugiau suaugusių vyriškos lyties asmenų :)
Tai va, o pas mus šiaurėj tai žinokit, labai normaliai prisnigo.
Snowy day
Pūkis, panašu, sniegu irgi džiaugiasi, tik nenori lipti į pusnis, tad vaikšto pramintais takeliais, arba šokinėja į išmintas pėdas, kol normaliai nebuvom nusivalę kiemo.
Miau

Todėl visus savo blogo skaitytojus, draugus ir dar kitus žmones labai noriu pasveikinti šv. Kalėdų proga, palinkėdama paprasto sveiko humoro ir optimizmo. Visos krizės vis tiek kada nors praeina.
Linksmų, šiltų, ramių ir draugiškų Kalėdų.
Snowy day

7 komentarai:

 1. katinas sniege? tikras kalėdų stebuklas :)

  ilsėkis nuo miesto ir dar geresnių norų susigalvok -- anie juk pildosi.

  [ kartais... ]

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oho kiek sniego :)
  80km/h dar nieko, pas mus po 30km/h vazineja :D
  Geru Svenciu !

  AtsakytiPanaikinti
 3. dėkui :) atklydo pas mus praeitą žiemą, tai išaugo didelis ir meilus katinas, kuris daug šneka :)

  AtsakytiPanaikinti