2010 m. vasario 9 d., antradienis

Slidinėjimo ypatumai Jurbarke

Bet ši žiema, kad davė tai davė... Prisnigo net Jurbarko apylinkėse. Tai ta proga ir prisivoliojom sniege :) Savaitgalį oras buvo tiesiog tobulas sniego pramogoms, tai nieko nelaukę patraukėm apžiūrėti, kaip atrodo užšalęs Nemunas. Man dar labai įdomu bus pamatyti pavasarį Nemuną, kai plaukia ledai.
Nemunas in winter
Pasitarimas. Geriau ledu nevaikščioti.

Nemunas in winter
Viskas užšalę. Ledai sugrūsti ir dar viskas apipustyta.

O slidinėti tai tikrai yra kur. Prie Nemuno pilna pievų. Laiko turint ir trasas savarankiškai galima pasidaryti. Bet kai iš manęs tokia slidininkė, tai užteko pasivaikščiojimo... Na, nelabai užteko :) Tad patraukėm paieškoti nuolydžių, kalniukų, kad būtų galima pajusti skrydžio jėgą. O ir su lyguminėm slidėm, pasirodo, viskas įmanoma, tik reikia praktikos. Kadangi gauti slides pigiai šiais laikais šioks toks deficitas, neapsirūpinom iš anksto, tai tryse dalinomės vieną porą slidžių ir vienus 41 dydžio batus, kurie man šiek tiek didoki, o vyrukams tai šiek tiek mažoki, bet kai didžiulis noras yra nusileist nuo kalniuko, tai tinka bet kas :D Svarbu čiuožti.
Preparing for skiing
Keičiamės batais.

"Do you like winter, my friend?"
Laukiam eilės čiuožti.

Action :)
Kartais nusileidimai būna pavojingi netikėtai slidėms pasinėrus į pusnį. Tada reikia kristi ant pilvo, kas ir užfiksuota ant kairėj pusėj čiuožiančio žmogaus :))

Šią žiemą sunku vaikščioti, nes pusnys tai iki kelių. Kas įdomiausia, kad šuniukams labai negerai, ypač Maksui, kurio kojytės trumpos. Tai jis vis tiek gudrus, kai pavargdavo šoliuoti, tai eidavo slidžių paliktomis vėžėmis :) Barsas, tas didesnis, tai hiperaktyvus, bet ir jis privargo. Bindzeno šalia kelionei įpusėjus.
Winter
Va kokia balta šviesi žiema ir daug daug pėdelių.

Jau laukiu vėl savaitgalio, kad būtų galima išeiti mėgėjiškai pasislidinėti, pakvėpuoti grynu oru ir normaliai atsidžiaugti žiema, nes gal jos daug ir nebebus.

5 komentarai:

 1. Reikia iš Kanados importuoti sniegbačius :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. idėja :) o jie turi ką pasiūlyti ir šunims? :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Liuks :) Pamenu kazkada labai seniai su draugu vaiksciodami po uzsalusi Nemuna radom lede isalusia nudvesusia ir gerokai apirusia kiaule...

  Gan idomiai ji ten atrode. Ledas buvo skaidrus skaidrus. Tad viskas lyg per stikla matesi tik tiek, kad nesmirdejo :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šunį tektu iš paskos rogutėse tempti :)

  AtsakytiPanaikinti