2010 m. kovo 8 d., pirmadienis

Rammstein koncerte buvau

Visiškai netyčia, visiškai neplanuotai ir netikėtai penktadienio vakare sudalyvavau Rammstein koncerte Siemens arenoj. Tai dar šiandien skauda kojų ir pečių juostos raumenis nuo šokinėjimo sausakimšoje salėje :) Oj kiek daug žmonių buvo... Suvažiavę ne tik iš visokių Lietuvos kampelių, bet ir iš tolėliau. Buvo proga paplepėti su švedais, kurie be galo džiaugėsi atvykę :)
Koncertas buvo įspūdingas. Jau nuo pirmų apšildančios grupės akordų supratau, kad viskas bus gerai. Apšildė norvegai Combichrist, kurie tiesiogine ta žodžio prasme išsitaškė ant būgnų :D
O Rammstein nieko netempdami atvarė pusantros valandos įtempto siužeto trilerio šou.
Rammstein

Vietomis tai stovėjau ir žiūrėjau išsižiojusi kaip įdomu :D Pradedant nuo industrinės scenos su gigantiškom lempom, sproginėjančių vaikų - lėlių, baigiant metaliniais angelo sparnais, iš kurių galų eina liepsnos ir klavišininko pasiplaukiojimu gumine valtele per publiką. Ugnies buvo nemažai. Stovėjom pakankamai toli nuo scenos, bet kai duodavo tos ugnies, taip ir apšyla veidas. Aš taip pagalvoju, ką jautė tie, kurie stovėjo šalia. Bet tiems ištikimiesiems fanams tai teko ir putų, buvo sušlapę, tai gal nieko ir baisaus: šiek tiek pakepino, paskui atvėsino :)
Rammstein
Jei dar kas klaus, ar nori į Rammstein'us, neabejotinai sakysiu taip. Nors iš naujo albumo žinojau tik kelias dainas, bet senieji gabalai kaip Du Hast, Links 1,2,3 prievertė dūkti vienoj masėj su visa publika. Tik kad Siemens arena visiška "skarbonkė", kurioje garsas neskamba ir vienu metu pritrūko oro. Bet visa visuma nuteikė labai stipriai ir džiaugiuosi pamačiusi metų šou, į kurį bilietą pasidovanojau gimimo dienos proga :)
P.S.: nuotraukos nelabai kokybiškos, nes fotografuota telefonu. Bet vis tiek prisiminimas :)

3 komentarai:

 1. oi aš prieky pačiam beveik stovėjau (per kokius 4-5 žmones nuo scenos), tai kaip silkė suspausta, bet buvo afigienai!!! :) Putos buvo laaabai gerai, nes nuprausė greta esančius su storais megztiniais (megztiniais! Rammstein koncerte!!!) stovėjusius bičus, tai bent tiek :) Noriu dar. DAR!!!! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sprendziant is foto, buvai priesais BMW kluba, kuriame teko ta vakara dirbti :) Per metalica busi? Teks dirbti vel :)
  p. s. vakaras ispudingas, nes is baro pirma karta isejau gerokai po pertraukos- totalus "zavalas" buvo...

  AtsakytiPanaikinti
 3. jeigu nutiks taip, kaip su Rammstein, kai bilietus gavau likus porai dienų, tai būsiu ir Metallicoj. na, žmonių buvo masė. mes tai su draugais sprendžiam, tai kas bus per Metallicą...

  AtsakytiPanaikinti