2010 m. kovo 20 d., šeštadienis

Žiema pavasarį

Pagaliau šiandien jau jau šiek tiek jaučiasi pavasaris. Lauke viskas bėga, varva, teka... Didžiuliai šiukšlių ir minų laukai nedžiugina.
Tik prieš savaitę vaizdas buvo labai žiemiškas.
Winter on Spring
Tai patraukėm per laukus paslidinėti. Lauke -3°C. Vaizdas kaip Aliaskoj. Ant pievų ir laukų susidariusi sniego-ledo pluta. Čiuožti ir eiti per tokį darinį - tikra pasaka. Smagi pramoga gavosi nueiti į mišką. Ten sniego, tikrąja ta žodžio prasme, iki kelių:
Sniego iki kelių
Apžiūrėjom rudenį sodintus medelius. Rodos, dauguma prigiję ir jau krauna pumpurėlius. Kai pradžius, eisim aplankyti ir apžiūrėti klevų, liepų bei vienos slyvos, kaip sekasi sutikti pavasarį :)
O štai tokia pūga mus užklupo kovo 14 dieną. Neįtikėtina.
Winter on Spring
Važiavom baltame debesyje. Matomumas koks 50 metrų. Vėjuota. Tiesiog stichija. Nepamenu, kada toks pavasaris buvo. Bet žiemos smagybėm atsidžiaugiau iš širdies: prisislidinėjau, stačiau senį besmegenį, važiavau nuo kalniuko. Dabar būtų labai gerai nuvažiuoti į kokį Ventės ragą pažiūrėti kaip plaukia ledai. Bet dar neaišku, ar šį pramoga įvyks. Vienais metais teko pabūvoti, tai labai didelį įspūdį padarė sustumti ledo kalnai. Jausmas kaip kad būtum kokiam šiaurės ašigalyje. Neblogi sulaukti pavasario.

4 komentarai:

 1. Mhm vaziuok, o po to foto idek, niekad nebuvau ten :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tom dienom ir mes spėliojom, grįšim ar teks kaime apsigyvent:). Radviliškio raj.: http://2.bp.blogspot.com/_WpJtOk4z_FQ/S55Qvj67RfI/AAAAAAAAAO8/yJCSCE8UyMw/s1600-h/keliai+kaime1.jpg

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nzn, burtai kažkokie su tom nuorodom:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. oho, čia tai jau visai rimtai užpustyta...

  AtsakytiPanaikinti