2010 m. liepos 7 d., trečiadienis

Heineken Open'er Festival: muzika

Ką gi, ką gi. Pirmadienį vėlai vakare "parskridom" mikriuku iš Gdynios sudalyvavę pukiame renginyje.
Gal geriau neplaksiu visko į vieną vietą ir apie man asmeniškai svarbų dalyką - muziką - pakalbėsiu atskirai.
Kaip ir tikėjaus, kaip ir norėjau, man didžiausią įspūdį, gal daugiau sentimentų, palikęs buvo Archive koncertas paskutinę dieną, sekmadienį.
Štai vienas iš kūrinėlių.


Kadangi dauguma bičiulių pasirinko pabaigti žiūrėti The Dead Weather ir laukti Fatboy Slim'o, dar kiti rinkosi Nas ir Damian'ą Marley, nuėjau į Tent stage'ą laukti jų... Prasibroviau sunkiai ir vargais negalais atsidūriau beveik prie pat scenos per keturias eiles. Ir visą gėrį ir grožį mačiau beigi girdėjau iš arti arti. Be muzikos ir nuoširdaus atlikimo, labai dar padarė įspūdį vaizdo instaliacijos. Niekuo per daug neišsiskiriančios, bet vietoje ir laiku.
Kaip gali nesižavėti tokiu grožiu? Mmm, mano mylimas gražiausio balso savininkas Pollard Berrier. Pollard, adopt me :))
Archive @ Opener

Che, be Archive, leidau puikiai laiką ir su kitomis grupėmis, išskyrus Fatboy Slim, kuris buvo nuobodus, neįdomus ir tas bumčikas man nusibodo tik atėjus... Gerai, kad dar ne visą pasirodymą reikėjo sužiūrėti, nes galvojau, dar šiek tiek, ir eisiu namo :)

Kita mėgiama grupė Kasabian labai maloniai susiklausė. Mokėjau mintinai paskutinio albumo dainas, tai visai džiugu buvo ir padainuot, ir pašokinėt. Energingas ir smagus pasirodymas.
Kasabian @ Opener

Ko nesitikėjau, tai, kad man patiks 2manydjs... Kadangi atėjom su bičiuliu nuo kitos scenos apie pusantro kilometro, ir šiaip po kelionės buvom išvargę, tai tik žiūrėjom išsižioję, ir klausėm neįtikėtinų variacijų. Kai tiedu pasipuošę didžėjai sumiksavo Sepulturos Roots, tikrai likau neabejinga. Dar toks netikėtumas buvo Hot Chip. Kad jie jau labai gražiai dainuoja. Be galo gražiai.

Ten tolumoj matoma sukama "maikė" yra iš mūsų kompanijos. Bičiulis išsirengė :D

O bene pats charizmatiškiausias pasirodymas, mano galva, priklauso supergrupei The Dead Weather. Belenkoks stilius ir vokalistas būgnininkas? WTF? Tai tik Jack White gali. O įvaizdis, tai yra viskas, kas gali pavergti.
The Dead Weather @ Opener
Ai, kažkaip nieko nesimato, bet patikėkit manim, buvo tikrai gerai :))

Ko dar čia nepaminėjau? Aha, Ben Harper&Relentless7. Žaviai užbliuzavo, tiesiog puikus apšilimas :) Beje, Benas groja gitara kaip kanklėmis. Tuo jis ir yra garsus.
Ben Harper&Relentless7
Ir dabar ką tik pastebėjau, kad mano apžvalga gavos aukštyn kojom :)

P.S.: Daug kas laukė Pearl Jam. Negaliu sakyti, kad nepatiko, bet kai aš jų niekad neklausau, tai kaip ir nesukėlė didesnių emocijų. Galima sakyti ir Massive Attack puikiai susiklausė. Tricky girdėjau viena ausim. Bet nemėgstu tokio stiliaus kaip ir Cypress Hill nusmuktakelnių arba Nas... Ten tai buvo... Koncertuoja Nas su Damian Marley, vienas žodis Afrika visur girdimas ir neapsakomai tirštas žolės kvapas. Po Archive koncerto ėjau pro tą sceną, kur buvo pasibaigęs jų koncertas, tai kol praėjau, taip ir apsinešiau vien nuo kvapo. O tai kas dėjos koncerto metu? :D

Žodžiu, muzikine prasme, ką norėjau, tą pamačiau. Padariau keletą atradimų, o laikas praleistas su draugais ir dar jūra - na, tai tiesiog fantastiškai geros atostogos :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą