2011 m. sausio 18 d., antradienis

PNK 2011: Europa Lietuvoje

Prieš gerą savaitę su bičiuliais pasiorganizavom PoNaujametinęKelionę, kurios tikslas - rasti Europą Lietuvoje. Taigi, lankėme Jonavos miestą, rajoną ir apylinkes. Ką gi mes radome?
Daug sniego.
Šlapią orą.
Daug Europos miestų ir vieną prabangią šalį.
Daug smagybių.
Fantastišką dvarą.

Apie viską iš eilės. Susidėliojom maršrutą pagal google maps'ą, updeitinom pagal maps.lt, bet vis tiek į Veneciją liepė važiuoti kažkaip keistai per aplinkui ir keltis per Nerį. Tai Veneciją galima paprastai rasti važiuojant nuo Ruklos. Po dešinei yra nuoroda du kilometrai. Štai:
Venice

O ką mes ten radome? O gi upę ir kelias trobas. Močiutė net išėjo pasižiūrėti, kas gi į jos kiemą sugūžėjo :) Norėjom dar pajuokauti su ja, kad TV pagalba atvažiavo (aš tam vaidmeniui labai tikau su "Gagarino" kostiumu:).
Kažkaip važiavom važiavom į tą Veneciją ir kieme atsidūrėm.
Venice

Bet ne vietoj ta Venecija. Toks, rodos, puikus kampelis, bet visiškai šalia didžiausias industrinis gigantas - Achemos gamykla. Nesinori visgi ten gyventi, kad ir koks romantiškas vaizdas būtų :)
Venice

Šiek tiek jums paerzinimui... Tęsinys rytoj :) Labanakt.

4 komentarai:

 1. aš kelis metus ten dirbęs ir tai nenuvažiavau...
  net ir kitų Europos miestų, apie kuriuos rašysi kitame įraše, nepamenu, ar esu lankęs...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš daugiau nei kelis metus ten pragyvenęs, bet (toj) Vencijoj irgi neteko būti :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. tai va, mes esame paskelbę tokį pageidavimą, kad būtų labai gerai į metus nors vieną kokį rajoną aplankyti. vienas bičiulis, kuris gyveno Jonavoje, net pasijuokė: ką gi jūs ten pamatysit toj derevnioj? :) bet net neįsivaizduojat, kaip buvo įdomu ir smagu su kompanija lankytis nematytose vietose. šiaip tai labai rekomenduoju tokias atrakcijas. apsimoka :)

  AtsakytiPanaikinti