2011 m. kovo 24 d., ketvirtadienis

Perskaičiau knygą

Ar būna taip, kad mylimiausias rašytojas šiek tiek nuvilia savo kūriniu?
Apie jį jau buvau rašiusi ir labai išgyriau :)
Perskaičiau Jean-Christophe Grangé storiausią romaną Miserere, kurį nusipirkau knygų mugėj už dvam litų.
Am, siužetas labai painus. Pensininkas policininkas, buvęs kapitonas, armėnas, įsivelia į keistų mirčių nagrinėjimo bylą. Prie jo prisijungia policininkas rusas narkomanas? Veiksmas Prancūzijoj. Galiu pavardinti tokius tagus: čiliečiai, naciai, muzika, choras, budeliai, mįslingos aplinkybės, balsas, riksmas, žmogžudystės, sekta, kolonija, psalmė, moksliniai tyrimai, istoriniai faktai (visai įdomūs), nedaug kraujo, gėris nugali blogį. Ir visa tai užsibaigia "bajevyku". Na, tikėjausi, šiek tiek gilesnės atomazgos, bet intriga buvo. Net du kartus :) Beje, kūrinys Miserere, kurį parašė Gregorio Allegri minimas daug kartų. Paklausiau aš to kūrinio - žavingai kraupus.
Vis tiek aš Grangé dar skaitysiu. Velnioniškai keisti įvykiai ir labai įdomios nužudymo priemonės beigi visas išsiaiškinimas. Gal spalva per daug pilka visoj knygoj. Kai buvau knygų mugėj šiais metais, tai pirkdama jo knygą pasiteiravau, ar neplanuoja rašytojo atvežti kitais metais į mugę, tai sakė, kad labai jį kalbina, tik kad šiais metais jis negalėjo atvykti. Tikrai norėčiau gauti šio pono autografą.

4 komentarai:

  1. Džiugu, kai yra mėgiamų rašytojų. :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. tai va, visas knygas ir kaupiu. dar apie kitą mėgiamą rašytoją netolimoj ateity turėčiau parašyti. iš jo jau gavau autografą :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Sigita, tai jau teks :) tik reiks ištaikyti momentą, kaip tau perduoti.

    AtsakytiPanaikinti