2011 m. balandžio 15 d., penktadienis

Faktai, kurių nežinojot apie "Pixelmator team"

Šią savaitę turėjau progą išgirsti dar vieną žavią sėkmės istoriją, kaip žmonės dirbdami mėgstamą darbą užsidirba kalną pinigų. (O paskui nebežino, kur juos dėti :)
Ko gero daug kas žinot, kas yra Pixelmator? Jei nežinot, ask google, arba nusibauskit, kad nebuvot pranešime. Tai buvo vienas iš įdomiausių pranešimų, kokį tik girdėjau šiais metais. Na, gal dar Aral'o Balkan'o apie emocinį dizainą Login'e buvo įdomesnis :)
Taigi, šita slapta organizacija tikrai slapta. Dauguma galvoja, jog jie įsikūrę Londone. O vat ir ne, normalūs lietuviai gyvena Lietuvoje ir kuria čia, Vilniuje, Šiaurės miestelyje.
Jei kas nežinot, tai jų direktorius yra Saulius Poška.
Užsidirbti melejoną pinigų per 20 dienų yra kiekvieno svajonė, bet iki šio tikslo kompanija ėjo kone 10 metų :) Taip kad lengvo praturtėjimo kaip ir nebūna.
Du broliai pirmą kompaniją Jumsoft įkūrė tvarte. Dabar ta kompanija gyvuoja ir gan labai gerai laikosi.
Pirmos pajamos iš goFont buvo apie 45 dolerius per mėnesį.
Chebra pamišusi dėl Apple'o, Mac'ų ir visko, kad šiuos dalykus sieja, nes gamina produktą, kurį myli ir stengiasi jį kiekvieną dieną tobulinti.
Kompanijoj dirba 10 žmonių.
Saulius (kompanijos įkūrėjas, dizaineris ir kita) pirmą Mac'ą gavo iš tėčio.Kompą parvežė iš Danijos. Su danišku meniu :)
Saulius yra normalus žmogus. Sakė, net alaus kartais nueina išgerti. Visiems įdomu buvo, kiek jam metų ir ar turi merginą :) Jam 28 m., taip :) Bet nedalyvauja daugiau jokiose konferencijose, pokalbiuose, nes "bijo žmonių" :)
Kadangi neturi, kur leisti pinigų, tai perka visokius kietus mac'us, kuria žaidimuką "Vikingas", o apie Ferrari net nesvajoja... Tą Vikingą net ir aš norėsiu pažaisti. Bent jau piešinėliai tai žiauriai smagūs.
Apple kompanija šiems gudruoliams siūlė darbą, bet jie nesutiko. Pinigų ir taip gana, o Lietuvoj visi draugai, šeima ir t.t.
Mane tai labiausiai sužavėjo tas užsidegimas ir noras tobulinti produktą ir "apdėti" Photoshop'ą. Paklausiau, ką veiks, kai "apdės", tai sakė, kad oj dar kaip toli iki to tikslo.
Visas pranešimas ir paskui bendravimas su publika buvo toks lengvas, paprastas ir nuoširdus. Iš tikro, reikia dar paieškoti tokių neišpaikusių žmonių. O sėkmę jie tikrai jau pagavo, turi savo tikslą ir, po velniais, tai labai labai motyvuoja :) Kai išėjau, vis kilo naujų klausimų. Vienas jų, ar pavadinimas kaip nors susijęs su Terminator'ium? Gal kada nors kas nors atsakys?

1 komentaras: