2011 m. lapkričio 22 d., antradienis

Perskaičiau knygą: "Nedirbk"

knygos pavadinimą versčiau kitaip: "Sudirbk" - žodis, kuris galėtų turėti ir neigiamą reikšmę, atitinkantį rašymo stilių, atseit - suvaryk, o taip pat ir teigiamą reikšmę: sudirbk - daug ir gerai :)
OK, stilius, tai toks "nu ble, ką jūs sau galvojat, kai nieko nemokat ir iš vis, niekam jūs neįdomūs, jei nieko gerai nedarot". Bet labai patiko. Labai greitai skaitoma. Dar plius iliustracijų yra, tai nenuobodu nė kiek.
Knyga nieko kažko labai naujo nepasako. Rodos, viskas turi būti aišku: būk unikalus, išnaudok galimybes, galvok savo galva, naudokis įkvėpimu, nes jis gali baigtis kitaip nei idėjos.
Kai kurie straipsniukai priverti šiek tiek susigėsti. Ypač, kai kalbama apie laiką. O taip, pasiteisinimas tai visada - neturiu laiko. Tai blem, jo niekada ir nebus!!! :) Bet čia tokia tiesa, kad neduok tu dieve. Ir rimtai, o kada tikrai laikas kažką pakeisti, kažko imtis naujo ir t.t. ir panašiai. O gi - dabar!!! Ouje.
Taigi, rekomenduoju šią knygą perskaityti visiems darboholikams herojams altruistams, priklausomiems nuo darbo. Ar ką nors išmoksit - nežinau, ar pasijuoksit iš savęs - tikrai taip, ar gerai praleisti laiką - be abejo.

P.S.: man labiausiai patiko tokie žodžiai vertime kaip tinklalaidė, bėgtakis, anatema ir patina.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą